| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de un program pentru filmulete. Vreau sa creez un video cu toti colegii de clasa. Imi spuneti niste programe?

10 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3. 8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru WhatMeanLove):

Sau -Pai unul ar fi Camtasia (pe care il folosesc eu) dar e mai greu de gasit si folosit.
-Insa ar mai fi si Pinnacle care la fel, este greu de gasit si folosit.
-Pentru incepatori ai putea sa folosesti 'windows movie maker', este super-usor de gasit si de folosit.
Windows movie maker: http://windows-movie-maker.en.softonic.com/

| JustLikeHeaven a răspuns (pentru BlackAngel232001):

Mersi

| JustLikeHeaven a răspuns (pentru BlackAngel232001):

Pot adauga si melodii la fiecare poza?

| BlackAngel232001 a răspuns (pentru JustLikeHeaven):

Eu am avut un program dintre acestea dar nu puteam sa pun la fiecare deci nu poti doar sa pui la tot filmuletul