| ILikePussy a întrebat:

Salut,as avea si eu nevoie de putin ajutor,as dori sa aflu cum pot sa pun niste muschi pe mine,stiu si eu ca trebuie antrenament fizic,dar eu sunt si foarte slab,si mai sunt si inalt,cum as putea sa pun ceva pe mine,va rog dati-mi niste sfatur,ca nu stiu ce sa mai fac,mananc foarte mult, da degeaba, mananc chiar si la ore tarzi si tot nimic

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dietă sănătoasă, şi sport.Acum iarna începe încet în casă:
http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM
Baftă!

| Cosmin86 a răspuns:

Ai o alimentatie bogata in proteine? Cate mese ai pe zi?

Ce program ai la sala?

| SerafimHD a răspuns:

Mananca spanac ia proteine cumpara-ti gantere si fa exercitii sau mergi la sala!

| Twilightthevampires a răspuns:

Ai un program intre mese, ai ore fixe? incearca sa ai ore fixe mancaruri cat mai diversificate, mananca seara tarziu cu paine multa si incearca sa nu te stresezi, iti zic eu ca merge asatongue proteine nu iti recomand