| gabu16 a întrebat:

Salut,as dori sa imi cumpar o noua cartela si nu stiu pentru ce sa optez.
Ce mi-ati recomanda intre:Frog,Cosmote, Orange, Vodafone(as vrea cartela de intre 4-6 euro).Si spuneti-mi va rog voi ce optiuni aveti la cartele.
Fundaabig grin

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Eu folosesc orange....cu 5 euro, ai 2000 min/sms in retea, 75 min/sms nationale/internationale, +75 mb. asta e optiunea mea preferata, plus ca toti prietenii mei sunt pe Orange; si poti face si schimb de beneficii, cu Orange sau cu un prieten in reteaua Orange: dai minute si primesti mb trafic pe net, sau invers... sper ca parerea mea e de folos happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Orange,eu am avut optiunea 600 minute in retea, 20 nationale cu 4 euro...acum am trecut pe abonament

| Roxxet01 a răspuns:

Eu am Cosmote. Si optiunea 5000.
Eu iti zic sa optez pe Frog. Sunt extraoptiuni cu foarte multe minute+ net nelimitat.

| Alexaa0405 a răspuns:

Frog. Nelimitat pe net, minute si mesaje nelimitate cu utilizatorii retelei frog, 3000 minute si mesaje in cosmote. 70 minute si mesaje internationale :*