| NebOonaТьKa a întrebat:

Salut, as dori sa stiu cum mi-as putea modifica numele pe facebook? Parca tot pot schimba(ani, date, sex, etc)dar, nume nu stiu, nu gasesc... Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Da-i la sageata aia in jos,sus in dreapta de langa "Acasa" ai sa gasesti acolo deconectare etc etc., da-i la setarile contului,apoi o sa iti apara acolo (nume, limba,nume de utilizator etc) da-i la nume,unde o sa iti apara numele original apoi la "editeaza" scris cu albastru la sfarsitul numelui tau, apoi sterge numele pe care il ai, pune altul si da-i la " salveaza modificarie" si gata, e posibil sa ti se schimbe in vreo 24 de ore. Succes! :* funda?

1 răspuns:
| NebOonaТьKa explică:

Mrs:*