| Park1Suin a întrebat:

Salut.As vrea s-a aflu horoscopul de saptamana aceasta la zodia rac.Ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Horoscopul saptamanii 22 aprilie 2013 - 28 aprilie 2013

Prieteni, distractie, evenimente deosebite, toate acestea se anunta pentru a-ti face saptamana frumoasa. Mai mult inca, atentia ta este indreptata catre persoana iubita sau catre copii, decizii majore legate de acestia trebuind a fi luate. Fie un nou inceput, fie o ruptura pot interveni in ceea ce priveste relatia de dragoste. Se pare ca Universul incearca sa te atentioneze ca, indiferent de natura situatiei, este momentul sa te ridici si sa mergi mai departe.

| KateMiddleton a răspuns:

A renunţa la fumat sau la tonele de ciocolată pe care le mănânci de obicei ţi se va părea mult mai uşor. Ieşi în evidenţă prin calităţile tale şi loialitatea de care dai dovadă. Dacă vrei să ştii cu adevărat care îţi sunt sentimentele pentru cineva, în dragoste trebuie să-ţi asculţi inima. Un prieten care reuşeşte să vă redea buna dispoziţie vă va vizita după-amiază. Emailul, telefonul, messengerul îţi sunt de folos, însă te pot şi epuiza. Pentru că familia sau ceilalţi oameni din jurul tău nu îi aprobă nu este un motiv să-ţi abandonezi prietenii.

| Mihaela2710 a răspuns:

Salut! happy Horoscopul de sapt aceasta: Distractie
Inceputul acestei saptamani este grozav! Asteapta-te la intalniri frumoase cu prietenii si colegii deopotriva! Ai de programat diverse intalniri, mese festive, asa incat, cu cat incepi mai devreme, cu atat mai bine. Pastreaza-ti mintea ocupata la serviciu, pentru ca astfel, vei uita de problemele de acasa! La sfarsitul saptamanii esti putin confuza in privinta unor documente juridice. Amana semnarea acestora pana esti sigura in privinta unor detalii!
Am mai gasit si horiscopul de azi:
Va indispun schimbarile de la locul de munca. Va sfatuim sa va stapaniti nervozitatea, pentru ca riscati sa va complicati situatia.

Nu ridicati tonul la o persoana mai tanara din familie! In general, astazi este recomandabil sa evitati discutiile aprinse, pentru ca pot degenera in cearta.(probabil ca tu poti sa scoti locul de munca din discutie si sa pui liceul...)
Si de maine:
Esti foarte prins, dar nu se poate sa nu gasesti cateva ore si pentru odihna. Este posibil sa fii solicitat sa pleci la drum lung; in acest caz, mare atentie cum conduci! De fapt, mare atentie in general, caci n-ar fi exclus nici sa ai parte de unele controverse cu prietenii. N-ar fi exclus nici sa apara unele incurcaturi legate de unele documente pe care trebuie sa iti pui semnatura.
Sper ca ti-am fost de folos... happy