| Mariannnnnm a întrebat:

Salut, as vrea sa abordez un subiect, nu am sa dau nume sau ceva.
Deci faza e urmatoarea.
Un copil are 16 ani, visul lui estw sa devina intermediar, sa faca afaceri pe anumite jocuri "standoff 2" (probabil cei adolescenti vor intelege despre ce este vorba) asa, el are probleme mintale, face videoclipuri, face ca toate alea si un adminin se baga efectiv, ii dau ban in loc sa il sprijinek omul chiar se pricepe la ce face deci ei in loc sa il ajute ii dau ban, il ameninta cu politia si el va dati seama ca sufera. Adica sa vrei sa iti indeplinesti un vis si cineva sa iti distruga tot ce ai facut.
Trebuie sa aiba ban sau nu?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Eu zic că acel copil de șaișpe ani cu tot cu "visul lui est sa devina intermdiar sa faca affaceri pe anumite jocuri "standoff 2" - ar trebuiisă-și vadă de școală și de nenorocita asta de limbă română și de gramatică și de...