| YoMrMircea a întrebat:

Salut,as vrea sa cumpar yang de la acei boti pe metin2 ro,dar nu stiu cum ar trebui sa procedez si de la ce firma serioasa ar trebui sa cumpar, nu vreau sa imi pierd bani, imi poate spune cineva cum sa procedez si de la ce firma mi-ar recomanda? Mai am o intrebare eu am vrut in principiu sa cumpar de la cei din fastgold.cc prin paysafe dar nu stiu cum sa cumpar paysafe-ul in ron sau in euro?

1 răspuns:
| Toutui a răspuns:

Mai bine NU! Un prieten a fost fraierit si se-a pierdut banii si nici yang nu a mai primit.