| Lester23 a întrebat:

Salut. As vrea sa dau la scoala de agenti de la Campina insa parintii si apropriatii mei ma descurajeaza cu lucrul acesta. Pe de alta parte, prietena mea nu este de acord sa lipsesc 6-9 luni de zile (sau cat dureaza scoala). Tin sa mentionez ca sunt la facultatea de informatica si management (anul 2), avand 20 de ani.
Voi ce m-ati incuraja sa fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te încurajăm sa faci ce iti place tie. Ca esti in doua zone total opuse.

| TheStrategist a răspuns:

Trebuie să faci ce simți tu că vrei cu adevărat. Nu lăsa pe nimeni să te descurajeze. E viața ta, nu a lor. Dacă țin cu adevărat la tine nu îi va deranja că faci ceea ce îți place.

| 19flo79 a răspuns:

Eu zic sa termini facultatea daca tot ai inceput-o si pana atunci ai timp sa te gandesti suficient pentru a lua cea mai buna decizie happy