| Iulek a întrebat:

As vrea sa fac cunostinta cu tinerii romani. Sunt din Republica Moldova dar ma aflu in Polonia. Nu demult am trecut prin Romania si mi-a placut, e foarte frumoasa. As vrea sa am prieteni din Romania.

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca ai sa ceri prieteni pe siteuri gen tpu.ro nu stiu cat de durabile vor fi aceste prietenii.
Eu zic ca mai bine vii intr-o vacanta in Romania si ai sa ai mari sanse sa iti faci prieteni romani,

| Iulek explică (pentru ascovit):

Multumesc pentru invitatie.

| Iulek explică (pentru ascovit):

Dar cu tine pot face cunostinta?

| ascovit a răspuns (pentru Iulek):

Bineinteles. Imi poti trimite un mesaj privat pe TPU big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Numele meu este Marius

| Iulek explică (pentru anonim_4396):

Salut! Ma numesc Iulian. Ai facebook?