| ppetre98 a întrebat:

As vrea sa fac retur la un PS3 luat acum o saptamana de la eMAG. Exista vreo sansa sa nu imi primesc banii inapoi? Si trebuie sa pun accesoriile in acele plasute care se inchid? Ofer funda

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cel mai bine ii suni pe cei de la eMAG si te lamuresc ei
primesc produsele inapoi pentru ca au produse resigilate, dar nu stiu in ce conditii

| Skumpyk a răspuns:

Da si eu am luat un produs de la eMAG dar trebuie sa fie pana si cutia intreaga si termenul sa fie de 30 zile pana la returnare... FUNDA?