| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

Salut, as vrea sa iau aceasta unitate...

Ar merge fifa 11-12 pe acest pc?

Din cate stiu placa video nu e asa buna,dar o sa o schimb.

In rest e buna de ceva? (ram,hard, procesor) niste pareri va rog!

http://www.evocomputers.ro/......-rom-.html

1 răspuns:
| adrianadi97 a răspuns:

Nu te supara dar totul legat de aceasta unitate este echivalent cu nimic! Daca ii schimbi placa video te trage cu mult in jos procesorul, daca ii schimbi si procesorul n-ai destui RAMi...pentru fifa 11-12 si alte jocuri de genul iti trebuie ceva decent, asta inseamna 1300-1700 in ron.Crede-ma,o cumperi degeaba.Intra pe pcgarage si cauta acolo sisteme sa-ti faci o parere a pretului.