| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să îmi colorez părul temporar, știe cineva cum aș putea, adică cu ce să încerc?
Dau fundiță.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Există anumite sprayuri care colorează dar după 1/2 spălări se ia culoarea, cred că se găsesc în supermarket

| Criss569 a răspuns (pentru Adry05):

Thanks laughing
Si va multumesc tututor!?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Loncolor.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Spray sau vopsea temporara, albastru de metil, violet de gentiana.

| acerr a răspuns:

De exemplu sunt vopsele naturale bio, in toate nuantele, eu am folosit terra, dar se duce atat de repede, sa nu te speli decat o data la saptamana