| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa imi dati sugestii de melodii pe care le ascultati cand sunteti "suparati pe viata" sau cand va simtiti singuri.
Ar fi super daca stiti si ceva piese rock, dar la care sa se inteleaga versurile, fara urlete. laughing
Please, fara "artisti" romani, sunt jalnic de comerciali. :-&

Dau fundita, promit! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru măcheamăăăî):

Hey si mie imi place genul asta love struck
Primele doua piese sunt pur si simplu

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt puri si simplu cum? :)
Si da, e atat de fain rock-ul asta mai linistit asa...
Red Hot Chili Peppers iti place?
http://www.youtube.com/watch?v=YlUKcNNmywk

| anonim_4396 explică (pentru măcheamăăăî):

Pur si simplu

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,cum zici.

| anonim_4396 explică (pentru măcheamăăăî):

Nuu am o problema straight face am pus semnul care pe facebook reprezinta o inimioara si tot ce am scris dupa el nu a aparut ca raspuns waiting
Spuneam ca piesele sunt love struck love struck
Cat despre formatia asta, nu am ascultat nicio piesa de-a ei...tot ce am ascultat rock pana acum, am ascultat de la Evanescence si de la The Rasmus care sunt pur si simplu love struck

| măcheamăăăî a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum inteleg si eu ceva big grin

11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

N-am prea fost supărată pe viaţă în ultima vreme.

| Crucified a răspuns:

Oricum, nu-ţi dădeam pseudo-artişti autohtoni şi dacă nu menţionai tu. Nici măcar pseudo-artişti străini.