| Akop a întrebat:

As vrea sa imi spuneti un nume de creatina monohidrata si de proteine care merg luate in acelasi timp. vreau exact numele celor mai bune produse dar sa nu fie prea scumpe.si as vrea sa imi scrieti si doza zilnica pe care trebuie sa o iau si perioada cat trebuie sa iau, cat timp fac pauza.as vrea sa imi scrieti tot ca la carte daca se poate.cel care imi da cel mai bine rasp primeste funda

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cele mai bune sunt destul de scumpe, te duc la 300-400 de lei / luna

Dar stii ce sunt astea, nu?

proteine = mancare concentrata

Eu zic intai sa citesti si sa te documentezi bine despre ce e vorba, nu sta nimeni sa-ti explice de la zero