| VladyCristian a întrebat:

As vrea sa merg impreuna cu gasca in Iulius Mall (Cluj) pentru a vedea un film. Nu vreau sa rezerv bilete online. Se poate sa achizitionez de acolo biletele sau trebuie sa rezerv din timp locurile? Este vreun numar de informatii? Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| roxanac a răspuns:

0264-207070 numarul l-am gasit pe site-ul Iulius Mall. Se pot achizitiona bilete direct de acolo. Eventual poti consulta site-ul cinemacity.ro inainte de a merge la film sa vezi daca mai sunt locuri, sau totusi, iti poti rezerva (sunteti o gasca oricum happy ), si oricum daca nu vi le revendicati cu jumatate de ora inainte de inceperea filmului cei de la casa le vand. happy

2 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eu sunt din Timisoara si merg saptamanal la Iulius Mall la film si n-am rezervat niciodata bilete.Mereu am kumparat de acolo si n-am avut probleme. In Cluj nu stiu cum e.

| Levente a răspuns:

Http://www.cinemacity.ro/locatie.php - alegi Cluj - telefon 0264 20 70 70