| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi spuneti daca am dreptate: sora mea mai mica e in clasa 6-a, iar profesorul de biologie se uita in ora cam mult la ea. Eu i-am zis ca poate ii pari simpatica si inteligenta (invata foarte bine la biologie) am dreptate? as vrea pareri.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care-i problema. Poate este buna la invatatura.Ca doar n-o fi pedofil?

| William a răspuns:

Poate ca se uita la ea ca sa nu mai vorbeasca in timpul orei.

| PedoBarbie a răspuns:

E Pedobear, clar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate o admira...

| Rührselig a răspuns:

Pâi dacă e cel mai bun elev, normal că are atenţia concentrată pe ea.

| Fiona35 a răspuns:

Stiam eu! voiam sa ma conving, nu ma prea asculta cand trebuie.

| peacygirl15 a răspuns:

Logic! Doar nu crezi ca un barbat se uita la o fata de 12 ani, pe bune acum!