| skat a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca in data de 15 Februarie se da ceva la BAC proba ORALA la profilul Filologie pentru ca atunci am cazut sa dau orasul la scoala de soferi si as vrea sa stiu in caz ca cade ceva proba se intampla ceva daca nu ma prezint.

1 răspuns:
| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Bună, eu am programa de bac și de competente și tot de la liceul meu, la mine scrie ca pe data de 15 dau aceștia la limba materna.și nu cred ca ai avea treaba.