| David09998 a întrebat:

Salut, aș vrea să știu de ce nu mai am date mobile adică nu mai îmi merg. Și nu pot sa mă uit pe tel când nu sunt acasă. Știți o setare ca să am net?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Ai plătit abonamentul la rețeaua mobila în care te afli? Dacă da atunci e posibil sa fi depășit limita de GB pentru datele mobile. Dacă nici asta nu s-a întâmplat atunci verifica atent setările sau cere ajutorul cuiva mai priceput.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Ai date mobile nelimitate pe abonament, sau ai o limita lunara?

Cand nu esti acasa nu exista nicio retea wifi gratis in jurul tau? In cafenele sau alte spatii publice?