| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa ma ajutati cu niste idei^^
in clasa, facem de craciun cadouri unul altuia, intre colegi
ce as putea sa ii iau unei colege big grin
orice idee este binevenita
Dau funda desigur happy

Răspuns Câştigător
| blackrider a răspuns:

Salut. Poi ti'as recomnda sa ii iei ceva semnificativ, care sa isi aduca aminte de tine. poti sa ii cumperi o bratara din scoici (e foarte ieftina) ii poti da o cana cu fotografia ta pe ea, si nelipsitele bomboane si flori ca fara ele nu faci nimichappy funda?batting eyelashes bft

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa-i cumperi ceva de plus, un ursulet sau o inimioara.Sau ai putea sa-i cumperi un parfum, depinde de suma in care trebuie sa te incadrezi.
Sper ca am putut sa te ajut.