| koopman a întrebat:

Salut.Astazi e Wrestlemania 28, si am auzit ca numai pe voyo poti vedea. Mi-am facut cont special sa vad wrestlemania 28.Am intrat pe cont si zice inactiv. Faza e ca 7 zile gratuit.De ce arata inactiv? Sau asa arata dar merge 7 zile.Carei faza. Urgent vreau raspunsuri pentru ca asta seara e wrestelmania 28

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

Pai ca sa fie activ, intra pe e-mailul pe care l-ai pus la cont, intra in inbox sau spam si cauti un mail de la voyo si dai click pe linkul de activare. Da ca sa stii, chiar daca ai cont activ, costa 3 euro sa vezi wrestlemania 28.Eu zic sa astepti pana joi, 12 aprilie cand il difuzeaza pe sport.ro sau sa il vezi in weekend cand se posteaza pe youtube videoclipuri cu meciuri. Funda?