| sergiu211 a întrebat:

Salut astazi m.am dus si eu la magazin mi-am luat frumos o cartela frog, o cartela de reincarcare de 5 euro happy dar cand am ajuns acasa si am bagat cartele. pauza. pe un telefon nu are semnal, pe altu e reteaua blocata ...am incercat sa. i dau setare manuala a retelei, am dat cosmote da` tot nu merge sad daca cineva are vreo idee happy in afara de a ma duce cu ea inapoi la magazin big grin ca asta stiu deja

1 răspuns:
| aikosasaki a răspuns:

Vrei sa-ti suplimentezi veniturile?
Te-ai saturat de interviuri?aplica acum la acest job trimitand un email cu textul "job" la aiko_me0249@yahoo.com.ai nevoie doar de un calculator conectat la internet si cunostinte minime de accesare a site-urilor online.100-150 euro pe saptamana!merita sa incerci! valabil provincie