| Xao20 a întrebat:

Salut,avetii idee cam cat costa un aparat dentar pentru indreptarea dintilor.Scuze daca am gresit categoria

Răspuns Câştigător
| biancabyabiancabya a răspuns:

De la 2-3 milioane pana la 40 de milioade depinde cat de bun si de repede vrei sa tii indrepte

1 răspuns:
| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

In jur de 800 de roniwinking eu am purtat acum 2 ani, dar nu permanent, il puteam da jos, dar am renuntat sad. Totusi depinde si de ce probleme aiwinking. De obicei, cele pentru indreptare sunt fixe si trebuie sa le porti 2 ani. Sper sa iti fi fost de ajutor.