| Bossdeanonim12 a întrebat:

Azi, am trecut pe langa pat si am dat cu piciorul fara sa vreau in coltul patului. Am injurat de toti mortii. Imi vine sa rad acum cand ma uit. Cand mi-am dat soseta jos am vazut ca s-a invinetit, nu s-a umflat.
Bai, deci efectiv am dat in coltul patului ca-n minge.
In cat timp trece?
Scuze de categorie (oricum nu conteaza)

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

O sa treaca in minim 3 saptamani vanataia.
Foloseste crema aloe vera gel daca ai sa ajuti grabirea vindecarii.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam in 10 zile o sa se duca big grin

| Andreeush a răspuns:

În 2-3 săptămâni trece.

| DariaBoldor a răspuns:

Pai trece în câteva săptămâni, și poți folosi un spray sau crema de aloe Vera (eu una folosesc aloe first, și ma ajuta foarte mult)