| anonumu a întrebat:

Azi cand am vrut sa-mi descarc un joc, cand am da pe "download" am intrat pe o pagina in care era o ruleta.Am apasat pe ea si scria ca am castigat un Samsung galaxy S7.Si trebuia sa-mi bag datele...Este adevarat sau o porcarie?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Acele site-uri sunt false, iar unele sunt și cu viruși ai grijă pe viitor.Succes!

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Normal, sunt doar niste ad-uri cu tenta de reclama, in multe cazuri sunt virusi!

| AlecCusca a răspuns:

Pai ai pierdut un Samsung galaxy s7.Mai bine mi l dadeai mie

| IoanaWorld a răspuns:

E o tampenie. Si eu am cazut in capcana. Cica am primit un iPhone 6s dar cand am pus datele mi-au zis sa descarc jocuri. Acele site-uri sunt excrocherii.