| Diana3603 a întrebat:

Azi dimineata am incercat sa intru pe Messenger... Am scris id-ul apoi parola. Cand sa dau " Sign In " imi apare asta " We can't sign you in to Yahoo Messenger... " si ceva de Internet. Dar nu cred ca este o problema cu netul pentru ca la fratele meu merge sa intre pe id-ul lui.
Deci... sfaturi? :-s.

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Bună.
Dacă nu aveţi aceiaşi conexiune la net, e posibil să fie din cauza aia. Dacă aveţi aceiaşi conexiune, ori ţi'ai scris parola greşită, ori ţi'e blocat id-ul ( oricine îţi poate bloca id'ul dacă scrie de 5 ori parola greşită ). Cel mai bine e să'ţi schimbi parola ( forgot passworld ) şi să verifici şi conexiunea la net.
Baftă!:*

| Diana3603 explică (pentru Miza):

Avem aceeasi conexiune... Am incercat eu sa imi schimb parola dar cand mi-au pus intrebarile alea de securitate n-am stiut ce sa raspund straight face. Si s-a blocat pentru 12 zile... Dar dupa astea 12 zile, o sa mearga?

| Miza a răspuns (pentru Diana3603):

Păi cînd ţi'ai făcut id-ul, ai trecut email-ul cuiva în caz că al tău îl vei pierde?, dacă da, ai noroc. Poţi să alegi în loc de întrebările secrete, email-ul aceluia care l-ai ales. Dacă nu, asta e, peste 12 zile ţi se va debloca, n-ai altă soluţie. big grin

| Diana3603 explică (pentru Miza):

Pot astepta 12 zile... Doar ma gandeam ca poate nici dupa ce trec zilele alea nu o sa mearga straight face Dar... sper sa se rezolve. Mersi, ai funda. happy