| prizeFTW a întrebat:

Azi la sport am simtit ca o vena la cap pocneste si imeidiat s-a incarzit foarte tare zona aceea a capului. M-a durut capul si acum ma doare, ce credeti? Era foarte fierbinte zona aceea.Si s-a auzit "poc."

4 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Eu cred ca ti-ar trebui un dictionar, baiete.

| prizeFTW explică (pentru xFluing):

Hai valea

| xFluing a răspuns (pentru prizeFTW):

Imi pare rau ca iti ofer o ocazie de a iti imbogati si tu vocabularul romanesc si sa iti remarci propriile greseli. Asta e ceva ce orice persoana vrea: sa vorbeasca, corect gramatical. Dar cred ca dumneavoastra aveti prea putin timp liber pentru a studia limba romana, ceea ce este de inteles si nu necesita alungari de genul acesta.

| GirlWithGreenEyes a răspuns:

Spune-le parintilor, ar fi bine sa mergi la medic!