| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Azi m-am tuns scurt si mi se pare ca nu imi sta foarte bine.
Daca mai e cineva care s-a tuns scurt de tot pe aici voua cum vi s-a parut ca aratati dupa ce v-ati tuns?(sunt baiat).

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te calmezi, ca oricum nu mai poti schimba nimic.
Asta este! ca-ti palce ori nu, parul nu se mai lipeste la loc, dar creste intr-o luna, doua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă nu îți place cum îți stă aștepți pana îți creste parul și data viitoare nu te mai tunzi asa. Sunt la care la sta bine cu parul scurt, sunt cărora nu.