| Silence_1239 a întrebat:

Salut azi mi-am cumparat pentru prima data pantofi pe toc(10 cm). E normal pentru virsta mea asa toc(am 15 ani)? iar cind ii incalt stau putin si incepe sa ma doara piciorul(adica jos) acolo unde ii incalt! de ce? si cum ma pot invata sa merg pe ei normal? Please ajutorlaughing)

Răspuns Câştigător
| Noemi_6365 a răspuns:

Nu stiu mi se pare tocu pic cam mare dar te acomodezi inca picioru tau nu-i obisnuit cu tocurile dar te obisnuiesti usor.tongue