| AfroBă a întrebat:

Azi mi-am cumparat un Vodafone 555 Blue. L-am luat ca e mare si ca are tasta aceea de facebook. In fine. Am ajuns acasa, am activat o extraoptiune de 250 MB net (parca 250) si cand intru in browserul lui (opera mini) imi zice Connection Failed Unable to connect. Please review your network settings.Am incercat sa il fac din setari de acolo si nimic frustrated. Ce ar trebui sa fac? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Danitzu a răspuns:

Trebuie sa suni la Vodafone ca sa-ti trimita o setare pe telefon care iti permite sa accesezi internetul de pe mobil.La fel poti face si ca sa il dezactivezi.Eu asa faceam and vroiam sa imi activez internetul.