| andreisandu28 a întrebat:

Salut,azi mi-am incarcat cartusul negru la imprimanta Canon pixma ip2600.cand dau sa printez imi zice ca e gol cartusul si nu printeaza nimic...cum il fac sa printeze?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur cartușul este pus corect?
Cine ți-a încărcat cartușul trebuie să-l mai verifice o dată!
Pa, pa.

| Aly07 a răspuns:

E prima oara cand incarci cartusul? Daca da, este posibil sa fie o imprimanta cu acele cartuse cu chip care nu pot fi incarcate ci doar inlocuite.

| asdfgh23 a răspuns:

Daca inainte s-a golit de tot nu ai ce sa-i mai faci pentru ca imprimanta il vede ca si cum ar fi gol