| LightshotPumnalXZXZ a întrebat:

Salut.Ma uraste toata lumea, ce pot sa fac? Sunt a 8-a si toti din scoala ma urasc de moarte chiar si de a 5-a copiii.Mai am un an de stat aici.La scoala nu ma mai lasa fiindca i-am agresat pe ceilalti la nervi.Eu nu pot indrepta nimic oricat efort fac deoarece au zis ca e prea mult ce am facut, oricat ma milogesc de ei sa fie pritetnii mei ei nu vor, ei toti sunt dusmanosi.Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Andrei666111 a răspuns:

Hmmm. Pai Nimeni nu te agresează degeaba trebuie sa fi facut ceva tu... Dacă nu ai facut nimic. Mutate! nu incerca sa spui la diriginte pentru ca vei fi șifonar si apoi vei fi urat mai rau!

| Dana2103 a răspuns:

Fac asa fiindca te iau de prost. Esti prea bun. Nu mai fi prietenos cu oricine si nu te ruga de nimeni

| Andreeush a răspuns:

Schimbă atitudinea, nu mai lăsa să își bată nimeni joc de tine.