| raul230 a întrebat:

Bai deci merg eu la o narghilea cu 4 băieți, stam 2 ore și după vine un slobozian și cică ne întreabă dacă avem bani și sa ii dam mai repede. După ne întreabă câți ani avem, zic eu 15 și amicii mei și ne zice ca vrea sa îl bată pe unu dintre noi. Bai frate deci nu știu de ce mi-a fost frica, genunchii mei vibrau de frica. După ne-a făcut poza și o plecat. Ce trebuia sa fac?

6 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Ati pufait din aia in mijlocul campului? Nu era nimeni altcineva in localul ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el era singur si voi 5? si unde v-a lasat pe voi minori sa intrati la bar, sa trageti narghilele. Si de ce zici slobozian? Voi sunteti din alt oras, si ala era din slobozia? sau si voi sunteti din slobozia?

| raul230 explică (pentru anonim_4396):

In Anglia.

| raul230 explică (pentru Csander):

Ba da. Dar noi am mers sus ca gen erau etaje

| darrio2007 a răspuns:

Tot român? Daca nu a batut pe niciunul si ati plecat de acolo, era vrajeala. Sfatul meu este sa ocoliti localul. Care patron nu stiu cum v-a acceptat la varsta de 15 ani. Singuri cautati beleaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru raul230):

In Anglia nu te lasa in baruri la 15 ani. au bounceri la usa, si iti cer id-ul. despre ce vorbim?