| XxKAMELIAxX a întrebat:

Balul bobocilor e la fiecare clasa de a 9 a sau la toate clasele odata? Se alege o fata si un baiat din fiecare clasa de a 9 a sau cati vor din fiecare clasa?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei fac toate clasele odata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mister boboc și Miss boboacă doar câte unul. Uneori se dau și premii de simpatie, de exemplu un urs de pluș și rumeguș de mărimea unui om. Așa a primit fiul meu Cristi ( orchestra Devas din Brașov) în 1997.

| deeeaqq a răspuns:

La toate clasele odată.
Depinde de liceu.

| BlackBrilliant a răspuns (pentru deeeaqq):

Ai vrut sa vezi si tu cum e la liceu pentru o zi?laughing)
cred ca te-au exmatriculat inca din prima zi laughing)

| Maui13 a răspuns:

Are loc pentru toate clasele de a 9a, iar participantii in functie de cati sunt inscrisi si de locurile disponibile. Nu conteaza daca esti la A, B sau C, in general daca treci de preselectii participi.