| Anonimul678 a întrebat:

Salut/buna, imi puteti recomanda câteva aplicații de date? În afara de tinder

1 răspuns:
| Anonim90945 a răspuns:

Buna! Daca iti doresti sa comunici cu diferite persoane, pentru a avea o relataie, sau o noapte speciala, poti folosi retele normale de socializare cum ar fi; Facebook, Instagram etc.
Dar daca nu vrei sa folosesti una dintre urmatoarele aplicatii, poti folosi aplicatia Jaumo.
Are peste 50 de milioane de descarcari. (Pentru alte aplicatii, cauta pe magazin play dau ce ai, dating si vei gasi multe aplicatii de acest gen. Sper ca te-am ajutat!