| Sm0ker a întrebat:

Salut, calculatorul meu are mici probleme laughing sau nu stiu mari ma rog, cand dau pe google sau pe mess sau pe orce imi apare "Open with" ma puteti ajuta sa rezolv problema? straight face multumesctongue!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu candva asta...
ai un virus mai mult ca sigur deci mai bine reinstalezi windows-ul...

o solutie de rezolvare:
Click Start>Run and copy & paste or type in

regsvr32 /i shell32

Click OK

a 2-a varianta:
downloadezi http://www.downloadatoz.com/......oster.html

nu stiu sa-ti explic cum se foloseste dar trebuie sa ii dai sa scaneze pc si face el treaba...

dar acel virus poate sa iti faca mereu asa dupa ce il repari, deci cel mai bine reinstaleaza windows-ul...

astept raspuns...

| Sm0ker explică (pentru anonim_4396):

1: trebuie sa reistalez windows-ul e mult de asteptat happy nu am inteles faza astaClick Start>Run and copy & paste or type in

regsvr32 /i shell32 deci poti si mie sa-mi explici unde dmn o scriu si a 2-a varianta nu mergestraight face!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sm0ker):

Intri in start-> dai la "run" si scrii acolo regsvr32 /i shell32 apoi dai enter...

e simplu de instalat windows-ul, mai mult de 90 de min nu are de ce sa dureze...

| Sm0ker explică (pentru Sm0ker):

Uite ia id meu :d blackem_is_0here0 si poate ma ajuti prin teamviewer7