| Omgunstoppable a întrebat:

Cam care e pretul unui iphone 4s astazi?

5 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

600 de lei e 4. 8 e pretul unui 4s care arata si merge 9/10.

| KinderRM a răspuns:

Salut. Din magazin cred că vreo 30. La mâna a doua, presupun că nu trece de 600 lei. Dar nu îţi recomand niciun fel de iPhone. Pentru mine, mai bune sunt Samsung-urile sau Nokia. Am un Galaxy S3, sunt foarte mulţumit de el. Chiar nu vreau altul. Te sfătuiesc dacă vrei ceva de viitor să alegi Nokia sau Samsung, de preferat cele mai noi modele.

| σκμ a răspuns (pentru KinderRM):

Ai foarte mare dreptate iphonul nu merită!

| Omgunstoppable explică (pentru KinderRM):

Nu vreau sa il cumpar. Vreau sa il vand.

| KinderRM a răspuns (pentru Omgunstoppable):

Maxim 700 lei.