| king5151 a întrebat:

Salut, cam ce mancare nu ingrasa prea tare? Am 61 de kg si vreau sa ajung la 55, cam in cate zile as putea face treaba asta daca alerg 40 de min in fiecare zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| roby223 a răspuns:

Incearca cu 3 mese pe zi, eu asa am slabit 15 kg intr-o luna si ceva.
Asta am mancat eu timp de o luna
-Mic de jun: 3 felii de paine cu branza ( Pfiladelpfia)
-Pranz Pure de cartofi sau orez circa 150 grame cu legume si piept de pui
- iar la cina acelasi lucru ca si la micul dejun
Intre mese iaurt dar nu mai gras de 15% sau 1-2 fructe. Apa la greu si fara sucuri sau dulciuri

| king5151 explică (pentru roby223):

De cand m-am trezit pana acum am mancat o salata si niste felii de salam, mai pot sa mananc cv sau?laughing

| roby223 a răspuns (pentru king5151):

Un fruct ceva