| CsNeamt a întrebat:

Cand vreau sa intru pe un site, se incarca vreo 10 minute, iar apoi spune: "Problema la incarcarea paginii"
Folosesc Mozilla Firefox
Cine ma ajuta,

Răspuns Câştigător
| Diana769 a răspuns:

Ori ai o problema cu semnalul la Internet, ori cu browser-ul. Verifica toate conexiunile la Internet ( modem, USB orice ). Daca totul e ok, incearca sa-ti inlocuiesti browser-ul cu Internet Explorer sau Picasa. Bafta! happy

| CsNeamt explică (pentru Diana769):

Am incercat orice browser, dar problema este la un singur site, restul imi merge toate

2 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Esti sigur ca ti-ai platit internetul?