| structura a întrebat:

Salut, care sunt cele mai bune carti de psihologie? pe care le ati citit, de dezvoltare personala. si daca stiti daca se poate si citi online ca nu gasesc nicaieri, am cautat mai pe la toate bibliotecile(au numai, carti eminesciene si alte chestii de astea de uz casnic, va dau si o funda

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Robert Cialdini- Psihologia persuasiunii
E o carte foarte interesanta, singura pe care am gasit-o pana acum. Si eu sunt in cautare de carti de psihologie.

http://www.scribd.com/doc/120522984/Robert-Cialdini-Psihologia-Persuasiunii

Scri bd (fara spatiu) este un site bun pentru citit carti :D.
Spor la citit:)!

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Http://1cartepesaptamana.ro/carti-de-citit-online-si-gratuite/ aici gasesti ce doreste sufletzelu tau acum tu decizi numele carti pe care vrei sa l citesti :D

| Skynettt a răspuns:

Era o carte cel mai iubit dintre pamanteni

| AniNaty a răspuns:

Viata pe un peron de Octavian Paler