| DANU_2479 a întrebat:

Caut 1 serial sf dar nu mai stiu cum se cheama, am sa dau cateva detalii:

Era 1 tip de pe pamint care a intrat intr-o gaura neagra cu o nava de teste parca si a ajuns pe o alta galaxie si a ajuns in mijlocul unei lupte si a fost tras intr-o nava de prizinieri care evadasera si capturasera nava >>>Personaje era o feme albastra, 1 tip cu o limba de vo 2 metri, tipul de pe pamint, 1 gagica vopsita in alb, si inca una cre era din "politia" ce pazea nave de genul sau ceva de genu... nu stiu daca am dat suficiente detalii dar sper sa fie cineva care stie...

3 răspunsuri:
| trebuchet a răspuns:

Farscape se numeste, vizionare placuta.

| trebuchet a răspuns:

Farscape

| Yuly_5795 a răspuns:

Farscape