| Santinela a întrebat:

Salut, caut o melodia, al cărei videoclip era cu solista, o fată de culoare ce mergea pe un skateboard din când în când, o caut de mult timp, dacă știți ceva lăsați comentcrying(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ma gandesc prima data la melodia Solo de Clean Bandit, dar mnah, nu stiu.Altceva nu stiu. Daca ai stii linia melodica si am putea lua legatura cumva, probabil ar fi ceva-ceva...
Scuze, altfel nu cred ca te putem ajuta.

| Santinela explică (pentru anonim_4396):

Nu e de la Clean Bandit, dar mersi pentru ajutor, probabil o s-o găsesc în toată viața asta=_))))