| cipryunique a întrebat:

Salut,caut o melodie care incep cam asa : Stiu ca ii plac mult bulele si ii mai plac si... nu mai stiu, imi puteti spune numele acelei melodii? Ms happy

6 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Melodia este de la reclama sucului,, Fizy".Nu are un titlu anume, este doar făcută pentru reclama respectivă(cântă Alex Velea).
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru τττ):

De fapt cant Matteo, nu Alex Velea, dar nu dureaza decat 30 de secunde. http://www.youtube.com/watch?v=IeP7Gub186w "bula-n mar" =)))))

| τττ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.

| BreK a răspuns:

Asta e melodia de la reclama sucului " Fizy ", sincer, nu stiu daca melodia are un titlu :]]
Cauta si tu pe youtube reclama " FIZY "

| Venom0512 a răspuns:

Reclama la Tymbark laughing)