| sexychick_4075 a întrebat:

Salut caut si eu o melodie care se dufuzeaza pe toate canalele de muzica la tv si o canta un pusti care arata ca o fata (poate o fi ) si e dat cu luciu pe buze, si e o melodie mai de nebuneala asa cu niste copii in videoclip si am impresia ca are o peruca pe cap colorata. Stiti despre ce melo vb, daca da ziceti-mi si mie numele melodiei si cantaretul.Categoric funda :*
(nu e Justin Barbiehee hee ) si am impresia ca in versuri e legat ceva de par nu stiuhee hee

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Willow Smith - Whip My Hair

Zici ca e fata ala, zau straight face

1 răspuns:
| BlackDevilishTeeaHumanoid a răspuns:

Wip my hair willow smithtonguetonguetongue asta e?