| RandyKiffOrton a întrebat:

Caut un server privat de metin2 PvM FARA HAMACHI cu ratele cel putin 1000% cu otel si king la magazin, toate armele si armurile, de preferat fara iteme legendare, cu papuci de vant, capa 0 Yang, cal de la inceput si, evident, iteme, arme, armuri +9.

Funda + vot!

4 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

Earth Metin2 are ratele 400% faci bani si cresti foarte repede e super ti-l recomand si poti sa faci si toate p-urile intr-o zi.

| danc1 a răspuns:

Pei nu stiu asa ceva caut si eu... e super cum ti-ai dori tu dau iti recomand metin2 world http://worldmt2.no-ip.info/index.php
are in magazin otel +9 e ieftin are chiar si posedata si safir+0 in magazin dar sunt 650kk... e cam mult dar faci bani repede si lvl usor are rate 1000% si apropo in magazin este perle, in cel de arme este toate armele de la lvl 1 pana la 75... usor metinu nimic de zis :D iti urez mult succes

| JhonBosss a răspuns:

Hammer E Super Pe cuvant Incearcal

| JhonBosss a răspuns:

Mai inca ceva ratele sunt 1000% king 1 2 3 4 5 6 la magazin te da lvl 254 incearcal