| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut. Ce cadou aș putea să îi iau fetei de care îmi place, de ziua ei. Are 20 de ani. Undeva până în 800 de lei.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca doar o placi si nu aveti sentimente reciproce, si nu sunteti impreuna, cam arunci banii aiurea.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, si eu as merge pe ideea cu bratara de argint sau aur.

Dar intai asigura-te ca si ea te place si ca este singura, fiindca altfel risti sa te respinga.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Flori.

| dannyel86 a răspuns:

O bratara sau un lant din aur/argint (argintul cred ca e mai potrivit).
Numai daca ii stii gusturile, poti risca sa cumperi un parfum bun.

| LordCristobal a răspuns:

I-ai niște bomboane, ciocolata sau flori că nu are sens sa dai banii aiurea pe un cadou scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva care îi descrie un hobby sau o pasiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a nu da gres te-as sfătui să îi cumperi ceva in funcție de hobby-urile / pasiunile pe care le are.
In plus, oricărei fete îi va plăcea un buchet de flori, in special trandafiri și o cutie de ciocolată de cea mai fină calitate. Calea către inima unei femei se deschide cu un buchet de flori happy

| cehos69 a răspuns:

Daca nu ti-e gagica n-are rost sa cheltui atatia banii, daca e mai pasionala i—ai un trandafir criogenat daca e dupa interes aur.

| 77antonia77 a răspuns:

Ii poti lua un ceas, un lantisor, o bratara. Chiar haine daca ii stii stilul si marimile si gusturile.
Ce sugerez, "obligatoriu" cumva sa ii iei orice te-ai decide sa fie cadoul principal: flori. Sa nu lipseasca florile. Poate chiar una in ghiveci sa o aiba mai multa vreme si asa se va putea gandi la tine.

| Anonim508 a răspuns:

Salut, îi poți cumpăra un lănțișor de aur sau un ursuleț mare și un buchet de flori! Sper ca te-am ajutat!