| lee1998 a întrebat:

Salut.Ce culoare trebuie sa fie papionul daca am sacou albastru inchis inchis spre negru, camasa alba cu guler albastru ca sacoul? si pantaloni negri? Ma duc la banchet clasa 8-a

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Frumos ar fi rosu, nu neaparat uni, poate fi cu mici patratele sau buline.

| andrei2108 a răspuns:

Orice dar sa fie asa ca o pata de culoare ti-as sugera galben sau portocaliu
si ca sa te asortezi ia-ti o curea care sa semene cat de cat cu papionul