| cristy4681 a întrebat:

Ce farse stiti?

1 răspuns:
| HaHalera a răspuns:

Una foarte tare rolling on the floor) Dar ai nevoie de un prieten. Uite cum o faci:
Veti sta unul langa altul in mijlocul drumului si veti tine de o sfoara invizibila iar cand va veni o masina veti trage de ea va veti duce fiecare pe marginea drumului si va veti aseza, si cand sunteti foarte aproape de masina statii cu sfoara si o asezati jos..Soferul va oprii crezand ca este o sfoara cu cuie! Daca va zice ceva. spunetii ati fost filmat la camera ascunsa! rolling on the floor Am facut si eu asta
Sper ca mai inteles!
Baftaa!