| gtr2rr3 a întrebat:

Ce fel de deodorante preferați?
Deodorante cu gel sau cele solide?
Eu nu am folosit pana acum, dar cel cu gel mi se pare 'slinos' nu se ia pe haine?

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Cele solide tin mai mult fata de cele cu gel si nu se iau pe haine.Am incercat si cu gel, dar n-am fost multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc spray-ul. Cele de la dove sunt cele mai bune, persistente și miros bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceias parere despre cele cu gel, cat despre cele solide si ele lasa urme pe haine. Incearca deodorant spray, Rexonna sau Nivea.

| pqGro a răspuns:

Salut. Eu le prefer pe cele solide. Cele cu gel nici nu persista mult, si trebuie sa astepti pana se usuca pe piele, ca sa te poti imbraca. Si cele sub forma de spray sunt bune. Dar, cum am mai spus, nu persista foarte mult.