| anonim_4396 a întrebat:

ce imi puteti recomanda. am purtat o perioada buna blugi cu talie joasa si mi-a deformat putin talia in sesnsul ca am o denivelare care se vede f urat. am jumatate de an de can port doar pantaloni si lenjerie cu tali inalta. ce pot sa fac sa am talia mea de altadata...

Răspuns Câştigător
| Iustina2345 a răspuns:

Sincer, ti-as recomanda tot sport sau abdomene. Poti sa tii si dieta insa eu fac parte din categoria oamenilor care nu se pot abtine la mancare deci. Dar daca poti, cu atat mai bine. Hm. poti sa incerci si niste creme sau sa mergi la masaj. Succes cu asta! >big grin

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sper sa gresesc dar cred ca nimic.

| OoBunnyoO a răspuns:

Blugii nu deformeaza talia. Probabil ai mai pus pe tine intre timp si pe solduri s-a pus adaosul.
Ai putea incerca sa dai jos un kilogram, doua.

| NGheorghe a răspuns:

Sport

| lizemm a răspuns (pentru NGheorghe):

Gen? ce tip de exercitii?

| NGheorghe a răspuns (pentru lizemm):

Orice, de la exerciti simple la atletism, dans, aerobic. Preferabile sunt cele in aer liber.
tu pui intrebari pentru ca nu ai chef de sport... si nu ii de ajuns sa faci sport o zi sau doua ci dublul cat a durat moleseala, adica 2 ani. Ai timp sa le incerci pe toate... echipeaza-te ca si azi inca mai poti face doua ture de joging in jurul cartierului big grin.

| lizemm a răspuns:

PS. La solduri e acea denivelare. scuzati.

| cobra15 a răspuns (pentru lizemm):

Poti pune te rog o poza? sa intelegem mai bine situatia?

| lizemm a răspuns (pentru cobra15):

Cum se pune poza?

| cobra15 a răspuns:

Nu e posibil sa tie se deformeze talia din cauza blugilor, cauza e alta

| lizemm a răspuns (pentru cobra15):

M-am gandit si la asta dar nu vad alta cauza...

| cobra15 a răspuns (pentru lizemm):

Pai in ce sens ti s a deformat talia? la ce te referi cand spui asta? pune eventual si o poza

| lizemm a răspuns (pentru cobra15):

Partea aia dintre coapse si talie parca e taiata la mijloc. am vazut multe fete care nu au acea denivelare. nu cred ca tine de forma corpului, nu stiu ce sa spun.sunt complexata de chestia asa.