| anonim_4396 a întrebat:

ce imi puteti spune despre placa video Intel GMA4500 M...este buna de ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte slaba.nu cred ca iti merge niciun joc de la jumatea lui 2009 incoace klumea

3 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Placa video e integrata, nu ai sanse, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram sigur deoarece citisem pe un forum de la englezi ceva despre ea si nu era de laudat, oricum cred ca jocuri de strategie merg pe ea pentru ca acestea in general nu au cerinte mari? si nu o folosesc neaparat pentru jocuri! deci ca si piesa nu cred ca este neaprat asa dezamagitoare... asa o fi?

| mark98 a răspuns:

Merge; nfs carbon; prince of persia-two trones; dar nu si cele mai mari decat cele mai mari